Місто

У Вінниці асфальтують вулиці приватного сектору на Старому місті та П’ятничанах

25 квітня 2017, 11:24

 З початку квітня у приватному секторі розпочалось асфальтування доріг за програмою співфінансування. Роботи вже виконано на 2-му провулку Пестеля (П’ятничани) та частині вулиці Богомольця (Старе місто). Тривають підготовчі роботи по вулиці Максима Рильського. У найближчих планах – асфальтування ділянок на вулицях Івана Франка, 1-му провулку Топольського, Олега Кошового тощо.

Про це повідомляє департамент в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Наприкінці 2016 року від мешканців приватного сектору надійшло більше 50 заявок на участь у співфінансуванні асфальтування доріг приватного сектору. У такому випадку переважна більшість коштів на асфальтування надається з міського бюджету. Жителі 30 вулиць вже зібрали свою частку від вартості робіт. Як зазначила голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук, всі вулиці, мешканці яких зібрали кошти, включено в перелік об’єктів на капітальний ремонт дорожнього покриття в цьому році.

Роботи в приватному секторі на умовах співфінансування розпочались на початку квітня. Наразі в мікрорайонах Пятничани та Старе місто, вже заасфальтовано 2-ий провулок Пестеля та частину вулиці Богомольця (від 2-го до 30-го будинку). Зараз працівники проводять підготовчі роботи по вулиці Максима Рильського.

У планах – асфальтування ділянок вулиць Івана Франка, 1-го провулку Топольського. Також продовжаться роботи по вул. Замковій, які були розпочаті у минулому році. Новий асфальт планують покласти по 2-гому провулку Черняховського у Сабарові, вулиці Олега Кошового на Кореї, тупику Петрусенка, що на П’ятничанах тощо.

Вінниця.info, фото з сайту міськради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт вулиці 
Матеріали по темі