Місто

У Вінниці біля 10-ї школи відкрили крутий стадіон з спортмайданчиками за 12,5 мільйонів. Фоторепортаж

1 вересня 2016, 12:54

1 вересня учні 10-ї школи та мікрорайону «Вишенька» отримали новий стадіон зі штучним  покриттям для гри в міні-футбол, баскетбольний і волейбольний майданчики, душові та роздягальні, спортивний мультикомплекс, майданчик для стрітворкауту та дитячий майданчик. Все побудовано за кошти інвестора - Володимира Хоменка, підприємець витратив 12,5 мільйонів гривень.

Новий стадіон сьогодні урочисто відкрили голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, мер міста Сергій Моргунов та підприємець, який виступив інвестором будівництва Володимир Хоменко та директор школи Світлана Куца. Вони перерізали стрічку, а Моргунов, Корові та Хоменко забили «перший гол» у футбольні ворота.

«Я хотів би привітати нас всіх вінничан з цією подією. Цей чудовий спортивний комплекс це перлина в розвитку нашого чудового, найкращого в Україні, міста Вінниці. Це великий подарунок напередодні дня міста у сьогоднішній день знань.

Такі події говорять, що ми рухаємось вперед попри все. І відкриття такого стадіону є яскравим підтвердженням цього», - говорить голова ОДА.

Мер Вінниці подякував інвестору і зазначив що Володимир Хоменко показав приклад соціальної відповідальності.

«Важливо, коли вінничани беруть участь в розвитку свого міста.

І Вінницька міська рада, і учні школи і територіальна громада вдячні Володимиру Хоменку за його соціальну позицію. Це є приклад відповідальності людини. Цей стадіон служитиме не однин рік і головне, що тут можна буде проводити змагання з міні-футболу, волейболу та інших видів спорту. Стадіон пристосований для цього є всі умови, є умови», - говорить Сергій Моргунов.

Директор школи Світлана Куца проводить екскурсію по спортивних та дитячих майданчиках, показує роздягальню та каже що дуже вдячна інвестору за такий подарунок для школи, який зробив все в досить стислий термін, адже роботи почались в другій половині червня, а першого вересня все вже готово, залишилось досадити клумби біля дитячого майданчика.

Нагадаємо, в серпні будівельні роботи на стадіоні були в самому розпалі.

Володимир Хоменко:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор школи показала душові та дитячий майданчик

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа стадіон 
Матеріали по темі