Події

У Вінниці біля храму Російської церкви напали на журналістів, які прийшли на Координаційну раду

4 січня 2019, 11:25

 4 січня у Вінниці біля храму Стрітеня Господнього, що на «Електромережі», де парафія УПЦ Московського патріархату, напали на місцевих журналістів.

Представники «33 каналу» прийшли на збори Координаційної ради єпископів єпархій УПЦ у Вінницький області, на які зібралось духовенство Вінницької, Тульчинської та Могилів-Подільської єпархій (Російської церкви). Журналісти на дворі намагались сфотографувати автопарк елітних автівок священиків, які були припарковані поруч з храмом, але це не сподобалось охороні.

«Охорона, яка була виставлена біля храму на час проведення Собору, напала на фотографа, який фотографував на дворі. Вони видирали апаратуру, штовхали, забороняли знімати. Вони сказали, що це закритий захід, на який не допускаються журналісти», - розповіла Вiнниця.info Ірина Зонова, журналістка газети "33 канал", яка прийшла до храму з фотографом Сергієм Хімічем.

Також вона повідомила, що згодом вийшов один із священиків і сказав, що для ЗМІ зроблять прес-конференцію в 12.30 у приміщенні храму, що біля Електромережі.

На місце викликали поліцію. Зараз журналісти дають покази.

Близько 13 години подію прокоментували у відділі комунікацій ГУ НП Вінниччини. Там повідомили, що журналіст і фотограф не мають претензій до нападників.

«На місце події виїхали працівники Вишенського відділення поліції, опитали журналіста, фотографа. Відібрали у них заяви. В заявах вони пишуть: «Просимо наш виклик поліції не розглядати, у зв’язку з тим, що конфлікт був вичерпаний мирним шляхом. Ні з ким не бажаємо судитися. Ні до кого претензій не маємо. Техніка не пошкоджена», - розповіла начальник відділу комунікацій ГУ НП Вінниччини Анна Олійник. 

Нагадаємо, Митрополит Вінницький і Барський Симеон перейшов до Української Помісної церкви. У Вінницькій області частина церков Московського патріархату також перейшла в Помісну церкву України.

 

 

Вiнниця.info, фото - Сергія Хіміча

Теги: храм 
Матеріали по темі