Місто

У Вінниці біля Палацу дітей та юнацтва будують стадіон і ремонтують дорогу. Фоторепортаж

9 липня 2018, 14:50

 У Вінниці по вулиці Хмельницьке шосе, 22, біля Палацу дітей та юнацтва триває будівництво нового футбольного стадіону. Розпочалися підготовчі роботи в кінці березня і планують що 1 вересня стадіон буде готовий до експлуатації. На території будуть розміщені трибуни на 439 місць, душові, роздягальні, вбиральня, паркувальна зона. Встановлять нове освітлення та паркан.

Станом на 9 липня, площу під футбольне поле вистелили кількома шарами щебня та відсіву. Половину зазначеної території готують до фінішного покриття. Комунікації, які були під полем, перенесли. Навколо встановили частину паркану з гербом Вінниці. По вулиці Генерала Арабея на 95% виконано робіт по реконструкції інженерних мереж. Виїзд з вулиці Генерала Aрабея нa Хмельницьке шосе планують розширити.

«На стадіоні ми половину поля засипали черговим рівнем щебня, проходить підготовка до поверхневого шару «під фініш». Приблизно піде 8-9 тисяч тон щебню і відсіву на весь стадіон.

З приводу дороги по вулиці Генерала Арабея, у нас фактично готові лінії, перенесена теплотраса, виведена каналізація. Залишилася лише складна ділянка, монтаж нової теплокамери.

Якщо б не було ручної праці, ми б давно вже завершили роботи на ділянці дороги. Складність полягає в тому, що кабелі з високою напругою розташовані, там де ніхто і не розраховував на них. Так будували раніше. Категорично заборонено біля теплотраси і комунікацій прокладати кабелі з напругою 10 тисяч вольт, у нас тут така була ситуація. Це загроза для життя людей, не зрозуміло коли і де воно може замкнути. Ми відкопуємо ці частини, запрошуємо фахівців-тепловиків. Ми з ними спільно співпрацюємо.

В нас трактор працює хвилин 15, а далі люди фактично руками відривають і лопатами по 2-3 години. Для того щоб трактор не зачепив небезпечних кабелів має бути постійна увага.

Згідно проектного рішення, дорога буде розширятися. Комунікації готові на 95%, залишилася тільки теплокамера. Після облаштування дороги з усіма комунікаціями, ми відгородимо стадіон і будемо працювати вже всередині стадіону. Над благоустроєм за межами стадіону займатимуться інші фахівці», - розповів кореспонденту Вiнниця.info заступник директора ПП «Б.В.В.-БУД» Василь Некрут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: ремонт дорога стадіон 
Матеріали по темі