Суспільство

У Вінниці біля пляжу Бригантина з’явилися велетенські снігові кучугури

20 січня 2017, 10:19

У Вінниці на в’їзді пляжу Бригантина з початком зимових опадів почали звозити сніг. За короткий проміжок часу тут з’явились велетенські кучугури, які згортали з кількох мікрорайонів міста. Деяких вінничан це обурило, вони звернулися із скаргою до редакції  Вінниця.info

«Тричі дзвонив на «гарячу» лінію міськради.  Перший раз коли ці купи снігу лише почали з'являтися. У мерії повідомили, не в курсі, що це за КамАЗи. Сказали,  скарга прийнята. Передзвонив через годину, і о диво: "вашої заявки немає, оператор на обід пішла!".  Прошу заново оформити, вимагаю приїзду муніципальної поліції. Кажуть що заявка прийнята, просять мій номер для зв'язку. Час чекали, машини перестали розвантажуватися, поліції муніципальної так і не дочекалися», - розповідає Ярослав Пашкевич.

Вінничанин через  день знову прийшов на це місце.

«Шоу продовжилося позавчора. Дивлюся купи стали до другого поверху вже. Дзвоню на «гарячу» лінію. Цікавлюся, виявилося, моя скарга без вказівки причин відключена. Прошу знову прийняти, знову поліції не було. Ситуація повторюється не перший рік. Навесні, коли сніг розтане, там знову буде болото. Пройти до пляжу, де прекрасна зелена зона для прогулянок, буде нереально. Шкода людей, бо подихати свіжим повітрям ходять, матусі з маленькими дітьми, пенсіонери. Окрім цього, не важко здогадатися, що трава у цій ділянці просто перестане рости. Адже суміш, якою посипають сніг, проїдає навіть гуму на автомобільних колесах. Не здивуюся, що там і дерева посохнуть», - додав Пашкевич.

За коментарем Вінниця.info звернулася у департамент комунального господарства та благоустрою Вінниці.

«До Бригантини нашим комунальним підприємством везуть сніг лише зі скверів, паркових зон. У такому снігу невелика кількість солі.  Навесні ми його обов’язково звідти заберемо. Приберемо територію та проведемо рекультивацію. Інший сніг, у яком солі по вмісту набагато більше, веземо на очисні споруди Водоканалу. Ми його називаємо брудним снігом. Нажаль, є приватні підприємства, які самовільно звозять під Бригантину сніг. Але цим питанням мають займатися інші відповідні інстанції», - пояснив Володимир Ніценко керівник департаменту комунального господарства та благоустрою Вінниці.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця сніг Бригантина 
Матеріали по темі