Суспільство

У Вінниці біля пляжу з Південного Бугу витягли 30 автомобільних шин. Фоторепортаж

5 квітня 2017, 13:44

5 квітня у Вінниці муніципальна поліція  з рятувальниками та студентами провели спільне прибирання.  Збирали сміття у хащах за пляжем «Спартак».

«Всього за кілька хвилин назбирала повний мішок порожніх пластикових пляшок», - зауважує одна з студенток.

За годину студенти зібрали кілька десятків пакетів з сміттям.

«У глибині дуже багато скляних пляшок. Вони важкі», - каже хлопець, ледь несе два пакети.

Після прибирання берегу, до роботи приступає рятувальна служба. Двоє водолазів у костюмах збирають сміття з води.

«Бонус!, - водолаз з води дістає розірвану покришку. – Звідки вона тут взялася? Хто його точно знає. Може, хто з гірки скотив. Може, взимку залишив, а як лід зійшов, воно під воду і пішло. Ви б знали, скільки на дні пластмасових пляшок! Ними все вистелено. От їде на катері людина, п’є водичку, пляшечку потім у воду викидає»

За годину з води дістають три десятки покришок. Рятувальники зауважують, так кожного року.
«Ми хочемо, щоб наше місто було гарне, щоб сюди приходили люди відпочивали, щоб вони дивилися, що не сміття розкидане, а у нас тут чиста прибережна зона. Усі ці пластикові пляшки розкладаються по декілька сотень років. А пластик та інші побутові відходи забруднюють нашу річку, з якої все місто п’є воду. Наша мета – це очищення міста від сміття та покращення його благоустрою, щоб воно процвітало та було гарне», - каже Олег Коцюруба, начальник відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста.
На травень-червень муніципальна поліція запланувала  контролювати набережні зони та ліси. Працівники Муніципальної поліції будуть повідомляти відпочиваючим, що за сміття, яке вони залишають, буде складено адміністративний протокол.

«Якщо люди не розуміють попередження, то наші працівники будуть змушені складати адміністративні протокол і притягувати людей до адміністративної відповідальності. Ми залучаємо всіх! І комунальні служби, і громадські організації, і студентів. Молодь нам цікава тим, що ми хочемо навчити їх піклуватися про природу. Ми показуємо їм наскільки забруднене наше навколишнє середовище і запрошуємо їх до прибирання», - додав Коцюруба.

Вінниця.info
 ​

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Буг шини Південний 
Матеріали по темі