Події

У Вінниці біля приміщення СБУ знайшли підозрілий чорний дипломат. Частину вул. Грушевського перекрили

29 грудня 2016, 17:05

Близько 17 год  29 грудня вхід у Центральний парк Вінниці з боку вул. Грушевського огороджений стрічною. Заїзд у середину перегороджує машина патрульної поліції. Позаду неї пожежна техніка.

«Нікому не заходити! Там може бути небезпечно», - відводить перехожих, які намагаються пробігти непоміченими, боєць Нацгвардії.

Люди незадоволені. Більшість приїхали розважатися біля ялинки. Сваряться з правоохоронцем.

«Ви що, не розумієте, прохід заборонений!», - допомагає нацгвардіцю притримувати перехожих рятувальник.

З території Управління Служби Безпеки Україну у Вінницькій області, яка також перегороджена, виходять два чоловіки.

«Біля банку, який знаходиться перед приміщеннями УСБУ, знайшли сумку. Зараз приїдуть піротехніки. Перевірять. Тут повно служб вже є. Спрацювали ідеально. Скоро зрозуміємо, що ж  насправді сталося», - каже високий чоловік у чорній кепці.

Працівниці банку, який знаходиться на кутку будівлі по вул. Театральна, 10 перейшли дорогу та ховаються за житловими будинками.

«Ми тут з хвилин 10 стоїмо. Сказали, що треба вийти, ми вийшли. За гроші, які залишилися в касі, не переживаємо. Бо в кінці року каса порожня», - переговорюються між собою.

Одними з перших на місце прибули вінницькі рятувальники.

«На кутку довгої будівлі по Театральна, 10 знайшли чорний дипломат, який лежав ближче до банку. Наші бійці забезпечують протипожежний захист на випадок нештатних ситуацій», -  повідомив Вінниця.info  нaчaльник відділу aгітaційно-пропaгaндистської роботи Держaвної служби нaдзвичaйних ситуaцій у Вінницькій облaсті Олексaндр Кутовий.

У Вінницькому УСБУ зауважили, що повідомлення про підозрілий предмет надійшло від перехожого, який подзвонив на «гарячу» службу «102». Правоохоронці вдячні за проявлену активність. У разі подібних випадків також радять дзвонити за телефоном УВСУ у Вінниці: (0432)531309.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вибух 
Матеріали по темі