Місто

У Вінниці біля школи №4 будують спортивні майданчики для занять волейболом, баскетболом та гандболом

19 липня 2017, 09:53

 На території школи №4, що по вулиці Гоголя,18, триває будівництво кількох спортивних майданчиків, на яких зможуть займатись школярі та мешканці мікрорайону. На тренажерному можна буде зміцнювати різні види м’язів, передбачені тут й елементи для людей з особливими потребами. Інші майданчики будуть обладнанні для занять ігровими видами спорту. Роботи планується завершити до початку навчального року.

Про це інформує прес-службa Вінницької міської рaди.

У червні розпочались роботи по облаштуванню майданчиків для занять спортом біля школи №4. Покриття волейбольного майданчика буде поліуританове. На ньому встановлять волейбольні стійки з сіткою, сам майданчик буде огороджений.

Другий майданчик для інших ігрових видів спорту теж матиме поліуретанове покриття. На ньому можна буде грати у міні-футбол, баскетбол, гандбол тощо.

На спортивно-тренажерному майданчику вже влаштували покриття та встановили тренажери. Серед обладнання – маятник-твістер, тренажер для качання пресу, повітряний ходок тощо. Є і й тренажери для дітей з особливими потребами: «Велосипед лайт» та «Кермо».

Нові майданчики займуть переважну частину шкільного двору, тож його розширять за рахунок знесення старих технічних приміщень, які вже не придатні до експлуатації і не використовувались закладом. Тож, з початком нового навчального року учнів школи зустріне новий двір з якісно іншими умовами для занять фізичною культурою та спортом.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа 
Матеріали по темі