Суспільство

У Вінниці біля Вежі маленькі жебраки обікрали контейнер благодійного збору одягу. Фото

29 серпня 2017, 14:45

 Близько 14 години 29 серпня у Вінниці біля Вежі перехожі помітили, як кілька дітей залізли у контейнер для благодійного збору одягу. Почали діставати звідти зібрані вінничанами речі для нужденних.

«Це були дві дівчинки та хлопчик. Вони частенько жебракують. Цигани, чи, як їх прийнять толерантно називати – роми. Один хлопчик вже сидів у контейнері і викидав звідти речі. Дівчинка роздивлялася, що їй подобається. Це відкладала, решту у бік. Дітей почала фотографувати на мобільний.  Я викликала поліцію. Діти втекли, коли почули про це. Але і правоохоронці б не приїхали. Бо у них, як мені дали зрозуміти, немає підстав затримувати маленьких злодюжок», - повідомила  Вінниця.info вінничанка Юлія, яка стала свідком цього інциденту.

Юлія зауважує, повз контейнер, де порпались жебраки, проходило чимало людей, проте ніхто не звертав на них уваги.

«Мене це зачепило, адже два дні тому ми з родичами занесли до контейнера кілька пакетів речей. Хотіли допомогти людям. І зовсім не розраховували, що таке от подібне може трапитися», - додала вінничанка

Нагадаємо, навесні цього року Вінниця.info стала свідком, як  біля залізниці цигани розгорнули табір. Кілька десятків людей зимували у халупах з целофану, на ліжках з гілок. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: одяг Вінниця жебраки крали 
Матеріали по темі