Місто

У Вінниці біля Вежі оновлюють 3D малюнок водоспаду

29 квітня 2016, 12:02

 У Вінниці на Європейській площі почали оновлювати величезне графіті у вигляді водоспаду. Малюнок зроблений у форматі 3Д і вже встиг стати однією з візитівок міста.

На площі декілька художників з вінницької обласної громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» розпочали оновлювати графіті 28 квітня. Планують закінчити його до Пасхи, але все залежить від погодних умов та від вінничан, які можуть пробігтися по свіжій фарбі.

«Графіті після зими потрібно постійно реставрувати, заради того щоб кожен рік, весь сезон гості міста та вінничани могли сфотографуватися тут. Тому ми намагаємося його підтримувати в належному стані. Якщо ми його зараз не відновимо, то до наступної весни він може взагалі зникнути або буде не придатний для фотографування», - каже вінницький художник Олександр Нікітюк.

За його словами, за один день на оновлення графіті було витрачено близько 20 літрів фарби, загалом на все оновлення піде приблизно 60 літрів фарби. Після нанесення фарби малюнок потрібно буде ще покрити лаком для стійкості.

Також Олександр розповів, що 3Д графіті у Вінниці вже 7 років, малювали його протягом місяця двоє художників з міста Тернопіль.

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: графіті водоспад 
Матеріали по темі