Місто

У Вінниці біля Вежі Святий Валентин на добу одружив 20 закоханих пар. Фоторепортаж

14 лютого 2018, 17:06

 14 лютого у Вінниці на День закоханих біля Вежі на один день одружилося 20 пар. Після обітниці Святий Валентин вручав закоханим свідоцтва про шлюб. Крім цього на Європейській площі для пар була облаштована фотозона.

Після завершення урочистостей між присутніми були розіграні подарунки. Головний приз путівку на двох до Львова, отримав Олег Мельничук, він і виконував роль Святого Валентина та його кохана Злата Мантак.

Сергій і Василина третій рік поспіль одружуються на добу. Хлопець родом з Бердичева, дівчина з Донецька. Познайомилися в університеті.

«Ідея одружитися була Василинина. Ось і вирішили потренуватися. Зустрічаємося третій рік. Це підсилює наші почуття. Можливо скоро і по-справжньому будемо розписуватися», - каже хлопець.

 

Учениця Дарія і студент Євгеній зустрічаються близько 3 місяців.

«Ми познайомилися через соціальні мережі. Я перший написав Даші, потім почали спілкуватися і зустрілися біля Вежі. Тут було перше побачення. Ось і зараз ми на цьому ж місці, символічно. Наше весілля сьогодні будемо святкувати разом з друзями», - каже студент.

 

Пара Михайло і Ксенія разом близько півроку. 20-річний романтик пише своїй коханій вірші та пісні.

«Сьогодні ми вирішили одружитися на добу, по-справжньому ще рано. Ми буваємо сваримося, але любимо один одного. Головне в коханні це довіра і вірність...», - каже дівчина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info, фото - Світлана Радостєва.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: весілля пари 
Матеріали по темі