Суспільство

У Вінниці бійців АТО закликають йти на роботу охоронцями шкіл. Набір ще триває

3 квітня 2017, 09:37

 У Вінниці триває прийом заявок від охочих демобілізованих бійців АТО працювати охоронцями у школах міста. Наразі ще є вакантні місця. 

Про це розповів начальник відділу допомоги учасникам антитерористичної операції Департаменту соціальної та молодіжної політики у Вінницькій області Андрій Грачов

«На сьогоднішній маємо із 50 чоловік вже 42. Вони зараз проходять відповідні навчання, дехто необхідну психологічну реабілітацію. Влітку вони будуть залучені на якихось допоміжних роботах, наприклад, охоронятимуть громадський порядок разом з поліцією. У вересні структура має запрацювати повноцінно», - зазначив Андрій Грачов.

За його словами, чимало вінницьких шкіл просять, щоб бійці АТО охороняли саме їх. Тому посадовець закликає звертатися із заявками на роботу, адже набір досі триває.

«Дехто говорив, що школи, ніби будуть відмовлятися від того, щоб їх АТО-шніки охороняли. Я вас запевняю, сьогодні є вже боротьба за це. В реальності ми маємо тільки на 15 шкіл, а навчальних закладів 36. І багато з них говорять: ми теж хочемо!

Звертайтеся з 9 до 17 вечора, Скалецького, 27 – офіс Муніципальної поліції. Набір досі триває», - наголошує Андрій Грачов. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа 
Матеріали по темі