Місто

У Вінниці близько тисячі студентів трьох ВУЗів підтримали всеукраїнський страйк за євроінтеграцію

27 листопада 2013, 16:38

У Вінниці сьогодні близько тисячі студентів Вінницького національного технічного, державного педагогічного та торгівельно-економічного університетів підтримали всеукраїнський страйк студентів.

Студенти зібрались у Вінниці на площі Театральній й по тротуару, не заважаючи руху транспорту в центрі міста, вирушили до одного з корпусів Вінницького національного аграрного університету. Студенти рухались із прапорами України та Євросоюзу тримаючи в руках плакати із написами: «Молодь за євроінтеграцію!», «Студент виходь на страйк!», «Україна – це Європа!», «Влада не дражни студентів!». В той же час колону студентів підтримували звуковими сигналами водії автомобілів, які проїжджали в той час вулицею Соборною та Пирогова, на що студенти бурхливо реагували й дякували за підтримку.

Підійшовши до корпусу аграрного університету(розміщений у центрі міста – ред.), президентом якого є депутат Верховної Ради України від Партії Регіонів Григорій Калетнік, студенти закликали молодь аграрного підтримати акцію. Проте на їх заклик ніхто не відреагував.

Далі студенти рушили до Вінницького національного медичного університету, ректором якого є депутат обласної ради від Партії Регіонів Василь Мороз, й також покликали студентів приєднатися до них. Але й і цей ВУЗ не погодився підтримати акцію.

«Усі п᾿ять днів я підтримував акції, які проходили у Вінниці на підтримку підписання угоди з ЄС. Помітив, що серед людей на площі більшість були середнього віку та пенсіонери, а молоді було не багато. Студентів Вінниці, звичайно, хвилює майбутнє як особисто кожного з нас, так і нашого міста й країни, тому ми самоорганізувались і вирішили заявити, що вінницьке студентство також за ЄС», - сказав студент одного із вінницьких ВУЗів.

На даний момент студенти знову повертаються на площу Театральну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі