Суспільство

У Вінниці боєць АТО прийняв вишиванку для новонародженої дочки із сльозами на очах

18 травня 2017, 17:06

18 травня  Вінниця приєдналася до всеукраїнської акції «Народжені у вишиванці», яку приурочили  до всесвітнього Дня вишиванки. Для дітей, які сьогодні народилися, подарували перші у їхньому житті вишиванки.

У пологовому будинку №2 о 5.40 ранку народилася дівчинка.  Імені вона ще не має, проте вже має вишиванку.  

«Такий подарунок став для нас несподіванкою. Щаслива, що у моєї маленької україночки вже є вишиваночка. Я в дитинстві, коли виступала, також мала. Але тепер все зволікала придбати. Тепер точно мушу. Наступного року всією родиною будемо зустрічати цей день у національному вбранні», - розповідає Вінниця.info 26-річна Аліна Бойчук.

Під дарування вишиванки, до палати, де з дитиною перебуває Аліна, заходить її чоловік. Побачивши маленьку вишиту сорочку, у нього виступають сльози на очах.

«Це не може не розчулити. Бо тепер розумію, я недарма 15 місяців воював на сході України. Саме там, коли знаходився у зоні бойових дій, я почав писати Аліні листи. Ми були знайомі ще з дитинства. Навіть зустрічалися. Але звела нас війна. Після повернення я одразу їй зробив пропозицію. І от, перед вами результат нашого кохання. Донечка», - каже Вінниця.info Роман Бойчук.

Вишиті сорочки подарують не лише новонародженим обласного центру. 18 травня та упереддень, по регіону на світ з’явилися 50 немовлят.

«Національна пам'ять національні знання це річ, яка береже краще від бронежилета дитину впродовж всього життя його. Дитяча вишиванка, як будь-яка вишиванка це не просто візерунки. Це глибокий символ», - пояснив Вадим Вітковськийкоординатор Всеукраїнської акції "Народжені у вишиванках" Вадим Вітковський.

Новонародженим також дарували костюмчики з українським орнаментом.  

«Я думаю, що вони будуть зберігатися в сім’ях цих, як оберіг і можливо будуть передаватися і надалі, онукам, правнукам і так далі тобто щось має бути таке родинне, що спонукає любити нашу державу більше», - додала  Світлана Василюк, співорганізатор акції.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина вишиванки новонароджені 
Матеріали по темі