Суспільство

У Вінниці британська та вінницька ради виділили 700 тисяч гривень на реалізацію ідей від людей

16 травня 2017, 12:44

 У Вінниці оголосили конкурс ідей для розвитку міста. 700 тисяч гривень на їх реалізацію виділяють міська рада спільно з активними громадянами Британської ради в Україні.

«Програма має загальну назву – пітчінг. Що це таке? Це унікальний конкурс для активних вінничан і вінничанок, які бажають розвивати своє місто. Чому унікальний? Тому що окрім поданого проекту, вінничани матимуть змогу порадитись з експертами, як удосконалити свій проект, також буде проведене цікаве навчання для переможців по проектному циклу. 25-ть цікавих проектів, завдяки конкурсу будуть втіленні в життя», - пояснює  Вінниця.info Оленя Данилова з БФ "Подільська громада".

Для кожного міста, де проходить пітчінг,  існують окремі напрямки.

«Які важливіші саме для того, чи іншого міста.  У Луцьку, до прикладу, спрямовано більш на туристичну привабливість міста.  Для Вінниці, важливим є розвиток фізичної культури та спорту, формування міського освітнього простору, мистецько-культурного середовище, створення туристичних родзинок, розробка IT-продуктів для вінничан, підчищення екологічної свідомості тa соціальний захист населення . Всі ці напрямки вони не звужені до чогось конкретного», - зауважує  Вінниця.info Олена Чорнобривенко з ГО «Гармонія» .

Ідеї від вінничан приймають до 28 травня. Вони  подаються на онлайн форму З всіх пропозицій відбирають нaйцікaвіші тa найдоцільніші.

«19 червня всіх, хто пройшов, отримають повідомлення. Їх запросять на комісію, яку будуть складати фахівці з усієї України, вони будуть проводити навчання. Для них необхідно буде упродовж п’яти хвилин розповісти про свій проект. Розповісти, яку проблему вирішуєте, яким чином. Розповісти про короткострокові та довгострокові плани», - продовжує Олена.

З 20 по 22 червня проведуть навчання, де пояснять, як писати проекти, як їх направляти.

«А вже 23 відбудеться презентація з урахуванням рекомендацій перед представниками міської та британської рад», - констатує Олена.  

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця ідеї реалізація 
Матеріали по темі