Спорт

У Вінниці Бубка «замахнувся» на участь українських хокеїстів в олімпійських іграх

9 серпня 2011, 11:16

Президент національного олімпійського комітету Сергій Бубка висловив побажання, що хоче побачити команду України з хокею на траві на олімпійських іграх.

Про це Бубка сказав під час відкриття у Вінниці європейського турніру з хокею на траві «Трофі» за участю збірних національних команд Австрії, Шотландії, Уельсу, Польщі, Швеції, Білорусі, Чехії і України.

«У Вінниці найкраща база в Україні, є також досвід проведення у 2005 році чемпіонату Європи з хокею на траві, і зараз і я впевнений, що таким чином будемо рухатись й далі адже для цього є усі умови. Ми хотіли б побачити нашу команду на олімпійських іграх», - сказав Бубка.

Він зазначив, що для того, щоб в майбутньому були досягнення, потрібно сьогодні робити сучасну інфраструктуру. «Мені приємно, що у Вінниці багато робиться для людей і для дітей, і політика регіону – це здорова нація», - сказав Бубка.

Він також вважає, що в Україні потрібно змінювати менталітет людей, поставивши у приклад Великобританію. «Нам потрібно змінювати менталітет людей – вони повинні розуміти, що фізичне виховання – це покращення їх стану здоров’я. Є приклада – це Великобританія – коли більше коштів вкладається у фізичне виховання нації, тоді потрібно менше грошей вкладувати в медицину, тому що стан здоров’я нації набагато кращий. І в цьому напрямку ми рухаємось. Спорт дає можливість жити більш ефективно та досягати тієї мети, яку кожен для себе визначив, тому закликаю молодь – займайтесь спортом», - сказав Бубка.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи для українських хокеїстів розпочався з поразки.

8-14 серпня у Вінниці проходить європейський турнір з хокею на траві «Трофі» за участю збірних національних команд Австрії, Шотландії, Уельсу, Польщі, Швеції, Білорусі, Чехії і України.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі