Економіка

У Вінниці будують завод з виробництва сонячних панелей. Фото

8 серпня 2018, 18:16

Україні будують черговий завод з виробництва сонячних панелей загальною потужністю 400 МВт на рік. Будівництво заводу проводитимуть у м. Вінниця двома чергами по 200 МВт кожна. Другу чергу планується завершити вже у 2019 році.

Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

Річний обсяг продукції очікується в обсязі 180 млн доларів. Крім цього, майбутній завод забезпечить роботою близько 400 осіб.

«Такий завод з виробництва сонячних панелей – значний внесок не лише в українську сонячну енергетику, а й в економіку регіону, працевлаштування населення, розвиток вітчизняної промисловості», - прокоментував Голова Держенергоефектиності Сергій Савчук.

Цей проект реалізує ТОВ «НЕСС Естейт», що входить до складу групи компаній «KNESS» - потужного гравця вітчизняного ринку відновлюваної енергетики. Так, на сьогодні «KNESS GROUP» встановлено 33 сонячні електростанції загальною потужністю 225 МВт у семи областях України.

 

Поява вітчизняних виробників на ринку сприятиме конкуренції між ними, а сонячні панелі стануть доступнішими. При цьому важливо, що кошти за обладнання залишатимуться в економіці країни.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, завод будують у Вінниці на вул. С. Зулінського. Також у Вінниці виготовляють обладнання для сонячних електростанцій.

Нагадаємо, Європейський банк виділив майже 26 млн. євро для будівництва 3 сонячних електростанцій на Вінниччині.

Вiнниця.info, фото – з сайту Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця сонце електростанції 
Матеріали по темі