Суспільство

У Вінниці депутати виділили 150 тис. гривень на лікування Софійки – маленької доньки бійця АТО

27 жовтня 2017, 10:24

 27 жовтня на сесії депутати Вінницької міськради підтримали рішення, яким виділили 185 тис. гривень для лікування дитини - Софії Подковської. Це донька учасника АТО, яка бореться з хворобою. Дівчинці проводять операцію за кордоном.

«За» відповідне рішення проголосували 50 депутатів – передає кореспондент Вінниця.info.

Кошти в сумі 150 тис. грн.. передадуть учаснику АТО Анатолію Слівінському, розраховуватиметься за лікування. Іншу суму направлять на спліту необхідних податків.

«Софійка – дочка українського захисника Руслана Подковського. Зараз вона знаходиться у клініці Бельгії. Поки що триває обстеження, операції ще не було. Дитині мають зробити пересадку печінки. Всього для лікування потрібно було 130 тисяч євро. Близько місяця тому невідомий благодійник скинув на рахунок 100 тисяч євро. Тому ці 150 тисяч, які отримає сім’я дівчинки, точно не будуть зайвими.

Оскільки Вінницька міська рада може виділяти допомогу лише громадянам міста, а не області, то було прийнято рішення, щоб я звернуся з проханням про допомогу, але з формулюванням, що гроші для лікування Софійки», - прокоментував Вінниця.info Анатолій Слівінський.

Під час сесії Вінницький міський голова Сергій Моргунов повідомив, що операцію дівчинці вже зробили.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гроші діти лікування 
Матеріали по темі