Суспільство

У Вінниці діти з волонтерами створили чотириметрову вежу з використаних пляшок

30 квітня 2017, 14:37

29 травня на площі Європейська у Вінниці відбувся мистецько-екологічний фестиваль «ЧистоFest». Під час фестивалю учасники побудували ежу зпляшок висотою понад 4 метри.

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки Вінницької міської ради та Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА врамках акції «Зробимо Україну чистою разом!» провли мистецько-екологічний фестиваль який відвідало близько 5 тисяч людей.

«Протягом двох тижнів школярі збирали пластикові пляшки, які потім використали для будівництва вежі. Трохи більше 10 шкіл зібрали триповні машини пляшок, це вражаючі результати», - розповідає Вінниця.info Ольга Кичак, заступник координатора організації у Вінницькій області.

Програма фестивалю була насиченою та включала у себе танці, співи, хімічні експерименти та виступи вінницьких рок-гуртів.

«За допомогоюгостей заходу було побудовано вежу, яку потім ми здамо на повторну переробку. Створювали її спільно з дітками, які відпочивали у сквері. Вежа вийшла понад 4 метри. Задіяли на неї близько двох тисяч пляшок. Це не останні наші заходи та акції. Ми закликаємо долучатись до екологічного руху та покращувати наше навколишнє середовище. Наступного року ми старатимемось ще більше і очікуємо бачити нових людей», - додає Ольга.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця вежа пляшки 
Матеріали по темі