Суспільство

У Вінниці для дітей ходив новорічний трамвай із Санта-Клаусом. Фото

4 січня 2019, 16:11

 4 січня по Вінниці для дітей ходив новорічний трамвай із розважальною програмою. Головними гостями поїздки були Санта-Клаус та Зима.

Це новорічний трамвайчик з екскурсією, але вона більше в ігровій формі для діток, які відвідують наш центр «Vin Smart». На дітей у трамваї чекає Санта-Клаус та Зима, які з ними пограються. Кожен учасник в кінці отримає солодкий подарунок», – каже Дмитро Мира, директор «Центру підліткових клубів «Vin Smart».

Організатори підготували для дітей ігри, де останні брали активно участь. Загадки, танці та співи, а по закінченню кожен учасник отримав солодкий подарунок від Санта-Клауса.

Усі діти відвідують центр «Vin Smart». Це діти із соціальної групи: малозабезпечені або багатодітні родини, а також діти учасників АТО.

«Мета екскурсії – щоб діти годинку гарно провели час, побачили, що насправді є Санта-Клаус, який подарує їм частинку радості, з ними пограється. Бо, можливо, до когось він не приходить, а тут в живу він буде з ними кататися в трамвайчику», – зазначив Дмитро Мира.

Вінниця.info

Теги: трамвай діти програма 
Матеріали по темі