Суспільство

У Вінниці для правоохоронців влаштували курси «Поліцейський-рятувальник»

11 травня 2017, 15:42

10-12 травня у Вінниці на базі тренінгового центру ГУНП у Вінницькій області 41 співробітник поліції проходять курси з тактичної медицини. Програма має назву "Поліцейський-рятувальник".

«Тренінг проходять працівники з кожного відділку поліції області. Кожен отримує навички з надання першої невідкладної допомоги при вогневих та вибухових пораненнях. Також будуть знати, що робити першочергово при  непритомності особи, утопленню, удушенню, отруєнню чадним газом, побутових травм, травм отриманих внаслідок ДТП», каже Заріна Маєвська з управління Нацполіції із забезпечення прав людини.

Навчання проводять 4 інструктори. По закінченні курсу буде 2 іспити- теорія та практика.

«За кількістю балів буде визначено хто пройшов курс успішно та отримає сертифікат міжнародного зразка на право надавати домедичну допомогу немедичним працівником, а хто ні. Незабаром подібні курси пройдуть для працівників чергових частин та працівників ізоляторів тимчасового тримання», - зауважила Маєвська.

Курси проходять за підтримки Управління забезпечення прав людини НПУ, Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, тренінгового центру при ГУНП у Вінницькій області та ГО "Захист патріотів".

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця піліцейські рятувальники 
Матеріали по темі