Місто

У Вінниці Донецький університет шукає художників, які розмалюють стіни двох поверхів. Оголосили конкурс

11 вересня 2017, 15:25

 У Вінниці в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса оголосили конкурс стінопису «Гуляючи коридорами Стусівського університету у Вінниці». Він передбачає, що в Головному корпусі (600-річчя, 21) на двох поверхах в коридорах університету з’являться 23 малюнки. До конкурсу запрошують усіх художників України.

Про це під час прес-конференції повідомив ректор ДонНУ імені Василя Стуса Роман Гринюк.

« 3 листопада виповниться три роки, як Донецький національний університет розпочав свою діяльність у місті Вінниці. Сьогодні у нас є вже 4 корпуси, біля 6 тисяч студентів за останніми результатами вступної компанії.

Наш проект полягає в тому, щоб другий і третій поверх цього корпусу, де у нас навчаються студенти з природничих факультетів перетворити у креативний простір. І ми виділили три основних такі теми це «Вінниця і Донецьк», «Василь Стус» та тематика, яка присвячена виробничим спеціальностям «Природничі науки»», - каже ректор ДонНУ.

 

Ідея була підтримана міською радою та облдержадміністрацією.

Олександр Никитюк, художник, арт-менеджер, куратор мистецьких проектів, організатор художнього творчого процесу, розповідає що реалізований проект стане окрасою міста.

«Стіни вже поґрунтовані. Для створення малюнків, ми використовуватимемо проектор. Всі роботи виконуватися будуть акриловими фарбами, після завершення будуть покриті лаком для стійкості. Малюнки на стінах можуть протриматися до 30 і навіть більше років.

Ми вважаємо, що ці поверхи університету в майбутньому перетворяться на галерею сучасного візуального мистецтва. Це стане ще одним унікальним місцем у нашому місті», - каже художник.

 

Конкурс проходитиме у три тури.

Перший тур. З 11 вересня до 20 жовтня учасники мають можливість надіслати заявки на участь у конкурсі. Адреса: stusuniver.projects@gmai.com. Учасникам потрібно подати заявку на участь, кольоровий ескіз у форматі А3, орієнтовний кошторис виконання проекту з розрахунку не більше, ніж 500 грн на 1 кв. м малюнку. (розмір малюнку не менше ніж 2м на 3м ), резюме автора проекту та досвід роботи , приклади раніше створюваних робіт,  а також ксерокопію паспорта.

Другий тур. З 21 жовтня по 1 листопада відбудеться он-лайн голосування за ескізи проектів.

 До 3 листопада буде оголошено 23 найкращих ескізів проектів з урахуванням глядацького голосування.

Третій тур. До 8 листопада переможці конкурсу мають визначитись з фахівцями, які будуть втілювати ескіз, надати остаточний кошторис до Оргкомітету, означити термін реалізації.

З 9 листопада до 6 грудня 23 проекти реалізуватимуть на стінах університету. З 8 грудня по 18 грудня відбудеться он-лайн голосування за найкращий втілений проект.

20 грудня нагородять найкращих творців.

Призи: перше місце – 5 тисяч грн, друге місце – 3 тисячі грн та за зайняте третє місце 2 тисячі грн. Інші учасники отримують подарунки, дипломи та пам’ятні сувеніри.

 

 

 

 

 

 

Стіни для стінопису 

 

Вінниця.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: стіни коридор 
Матеріали по темі