Суспільство

У Вінниці другий день ловлять мавпу Філю. Тварина підходить до людей. Відео

25 вересня 2018, 15:45

 24 вересня із «Зоодворику», що у Центральному парку, втекла мавпа породи макака магот. Тварина вибігла з клітки, коли туди зайшла робітниця міні-зоопарку.

Люди бачили, що примат побіг в сторону «Книжки». Згодом виставили у «Фейсбук» його фото в районі «Райдуги», біля паркану.

«Спочатку подумала, що це від недосипу мені здалося..», - написала Marina Kovbel.

Власник тварини Віталій розповів журналісту Вiнниця.info, що сьогодні всі спроби впіймати тварину безрезультатні. Тому спробують повернути Філю додому за допомогою снодійних уколів.

«Мавпа дуже близько підходить до людей, вона не дика, але може й зуби показати. Довгого хвоста немає, тому її не так легко впіймати.

Вирішили зробити це за допомогою снодійного. Допоможуть нам працівники з вінницького зоопарку, що на Зулінського. Зараз шукаємо ін’єкцію», - говорить чоловік.

Він також додає, що похолодання не нашкодять Філі, бо така порода витримує до мінус десяти градусів. У парку є вдосталь харчів для утікача – яблука, горіхи, листя. 

Контактні телефони «Зоодворика»: (063) 274 43 74.

Нагадаємо, що раніше з будинку власників «Зоодворику» втекла зелена мавпа. Вона кілька місяців жила у П’ятничанському парку. На щастя, через кілька місяців її вдалося повернути додому. Спіймати мандрівницю допомогли будівельники. 

 

Вiнниця.info, фото, відео - Marina Kovbel

Теги: тварини 
Матеріали по темі