Політика

У Вінниці Гройсман прокоментував чутки про відставку: Хтось хоче запустити передачу «Пусть говорят»

20 травня 2017, 16:57

 20 травня у Вінниці під час візиту Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, представник ЗМІ попросив прокоментувати розмови про відставку прем’єра та Уряду.

«Це видно хтось хоче запустити передачу «Пусть говорят». Насправді Уряд працює сьогодні. В нас дуже багато планів. Зокрема зараз ми ставимо в пріоритет проведення пенсійної реформи. Я дуже хотів би її зробити, тому що вважаю, що ця реформа після схвалення українським Парламентом в жовтні дасть можливість підняти пенсію для 5мільйонів 620 тисяч пенсіонерів. Зробити цю індексацію потім автоматичною, щоб люди не чекали в чергах як це було роками. Саме головне, що в цілому ця реформа охопить 9,5 мільйонів пенсіонерів, яким з 1 жовтня будуть підвищені пенсії. Спочатку ми змінювали систему оплати праці, в два рази підвищували мінімальну зарплату, зараз в нас є можливість підвищити пенсії. Я все буду робити для того, щоб так і відбувалось.

Окрім того, багато інфраструктурних проектів ми виконуємо. Є над чим працювати. Я та Уряд повністю налаштовані на продовження нашої роботи», - прокоментував В. Гройсман.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Гройсман візит 
Матеріали по темі