Місто

У Вінниці хочуть реконструювати трамвайну колію на площі Гагаріна та продовжити ремонт проспекту Космонавтів

29 січня 2016, 14:35

 29 січня депутати Вінницької міськради прийняли рішення, яким внесено зміни до міського бюджету на 2016 рік. Рішенням передбачено перерозподілити кошти, щоб за рахунок Фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з міського бюджету провести другу чергу реконструкції проспекту Космонавтів та провести реконструкцію трамвайної колії на площі Гагаріна.

Як прокоментував Вінницький міський голова Сергій Моргунов, для реконструкції двох об’єктів необхідно 63 мільйони гривень, сума достатньо велика тому проекти подали на співфінансування.

«Ми подали відповідну заявку на 2 проекти, це реконструкція прощі Гагаріна з модернізацією і реконструкцією електромереж для нашого громадського транспорту і з реконструкцією трамвайної колії. Сьогодні в цілому цей проект згідно кошторисної документації буде коштувати – 36 мільйонів гривень. Принцип роботи з Фондом регіонального розвитку 20 на 80 або 10 на 90. Тобто, 80 чи 90% - кошти Фонду, решта – міського бюджету. Якщо говорити про другу чергу ремонту проспекту Космонавтів, то сума згідно проектно-кошторисної документації вцілому 27 млн. гривень.

Ми подали заявку, очікуємо відповіді. Якщо кошти будуть виділені, проекти затверджені, то ми реалізуємо їх в цьому році», - зазначив Сергій Моргунов.

ВИННИЦА.info

Теги: реконструкція 
Матеріали по темі