Місто

У Вінниці хочуть створити індустріальний парк за 120 мільйонів

16 квітня 2015, 17:10

 У Вінниці на Немирівському шосе планують створити індустріальний парк. Концепцію його функціонування затвердили 16 квітня на засіданні виконкому міської ради.

Передбачається, що парк площею 60 га. працюватиме 30 років. Першу промислову продукцію вироблятиме з 2020 року, а на повну потужність запрацює ще через 10 років.

«На його будівництво потрібно 120 мільйонів гривень, левова частка цієї суми,а саме – 82 мільйони піде на електричні мережі, ще 3, 5 мільйони на газопостачання та 35 мільйонів на водопостачання і каналізування.

Джерелами даних витрат на облаштування парку можуть стати власні або запозичені кошти управляючої компанії, бюджетні кошти втому числі, цільові кошти державного бюджету на облаштування інженерної інфраструктури, а також кошти учасників індустріально парку», - розповіла в.о. директора департаменту економіки й інвестицій Олена Гузлякова.

Згідно концепції, 6 тисяч вінничан зможуть отримати нові робочі місця, а місто залучить нові інвестиції для розвитку.

На території парку об’єднаються різні сфери промисловості: переробна, харчова, текстильне виробництво, машинобудування, виробництво меблів, логістика, сервісне обслуговування та інше.

Довідка:

Індустріальний парк - це спеціально організована для розміщення нових виробництв територія, забезпечена енергоносіями, інфраструктурою, необхідними адміністративно-правовими умовами, керована спеціалізованою компанією.

Індустріальним парком є промислова площадка, на якій ведуть свою діяльність декілька незалежних підприємств однієї або різних галузей. Розміщення своїх виробництв на території підприємства найчастіше пов'язані спільними ланцюжками створення доданої вартості і ділять спільну інфраструктуру парку та послуги, які надаються громадської або приватної керуючої компанією. 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: економіка підприємці промисловість 
Матеріали по темі