Культура

У Вінниці художники сьогодні відзначать свій «ДЕНЬ X»

7 жовтня 2010, 11:51

У вінницькому регіональному центрі сучасного мистецтва АРТ-ШИК 7 жовтня відкривається спільна виставка українських художників «ДЕНЬ Х», присвячена Дню художника України.

Про це повідомляє регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-Шик».

За повідомленням, спільна виставка українських художників «ДЕНЬ Х» проходитиме з 7 по 20 жовтня.

У виставці візьмуть участь митці, з якими центр робив перші кроки чи реалізовував цікаві проекти.

Свої роботи на виставці представить київський художник Віктор Сидоренко, народний художник України, директор інституту проблем сучасного мистецтва, та творче подружжя Андрій Цой та Олена Дудніченко. В експозиції київські автори будуть представлені творами, що нещодавно  поповнили колекцію центру.

З місцевих майстрів учасниками виставки є голова вінницького осередку Національної спілки художників України Леонтій Гринюк, його дружина Кристина Жилінскайте та Ігор Ященко, чиєю спільною виставкою «3х9» у 2007 році розпочалась діяльність центру, а також Віктор Абрамов, Михайло Бабій, Юрій Кізімов, Юрій Клементьев, Володимир Оврах, Федір Панчук, Вячеслав Постернак, Олександр Шинін, Ірина Шостак-Орлова.

Кожен з авторів надав на виставку нові, ще не знайомі вінницькому глядачеві роботи.

На виставці також можна буде познайомитися з новими полотнами хмельничанина Олександра Антонюка, першого художника, з персональної виставки якого центр почав знайомити вінничан з майстрами інших регіонів України.

Загалом в експозиції представлено близько 20 робіт.

Виставка працюватиме у будні з 10:00 до 20:00, у вихідні - з 11:00 до 18:00

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі