Місто

У Вінниці каналізують Старе місто та П'ятничани

13 серпня 2010, 16:45

У Вінниці в 2011 році планується каналізувати два мікрорайонів приватного сектору - Старого міста та П'ятничан.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, вартість реалізації цих проектів складає 6,6 млн. гривень.

На сьогоднішній день уже виготовлена проектно-кошторисна документація, яка пройшла державну експертизу.

Проектом каналізування П'ятничан передбачено будівництво трьох самопливних колекторів загальною протяжністю понад 1,5 кілометри (по вулицях Герцена, Івана Богуна та по мосту через річку Південний Буг з їх подальшим підключенням до існуючої каналізаційної мережі). Також у цьому житловому масиві буде збудовано каналізаційно-насосну станцію. Її потужність, згідно проектної документації, становитиме 5 тис. кубічних метрів стоків на добу. Із існуючою мережею каналізації по вулиці Чорновола її поєднає напірний колектор довжиною 620 метрів, який також передбачений проектом.

Каналізування Старого міста згідно проекту передбачатиме будівництво самопливного колектору довжиною більше кілометра по вул. 8 березня від приміщення школи з переходом через Староміський міст на вул. Свердлова та його підключенням до існуючої каналізаційно-насосної станції.

На вулиці Піонерській буде збудовано каналізаційно-насосну станцію, потужність якої становитиме майже 30 куб. м стоків на добу, та напірний колектор на дві нитки.

На сьогоднішній день визначаються строки початку цих робіт.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі