Місто

У Вінниці капітально відремонтують дорогу на Пирогова і освітлення Немирівського шосе. Провели тендери

26 квітня 2017, 13:23

 У Вінниці проведуть капітальний ремонт дороги по вулиці Пирогова (від Гніванського шосе до проспекту Юності). А на Немирівському шосе оновлять зовнішнє освітлення та дорожнє огородження.

Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької мерії підписав договори на виконання відповідних робіт. Про це йдеться в оголошеннях системи Prozoro.

Ремонтуватиме ділянку по вулиці Пирогова товариство з обмеженою відповідальністю «Шляхбуд». Нове дорожнє покриття обійдеться у 7,4 мільйони гривень. Завершити роботи планують до кінця грудня 2017-го.

Переможцем торгів у капітальному ремонту освітлення і дорожнього огородження Немирівського шосе (від вулиці Чехова до будинку 177 по вулиці Немирівське шосе) стало товариство з обмеженою відповідальністю «Подільський будівельний інжиніринг».

Перед тим, як приступити до основних робіт, на вулиці проведуть обрізку дерев. Далі – замінять електроопори, світильники і кабелі. Всі роботи коштуватимуть 3,3 мільйони гривень.

Як ми раніше повідомляли, дві ділянки окружної дороги, що йдуть біля Вінниці, будуть відремонтовані і освітлені. А на Гніванському шосе планують облаштувати велодоріжки.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги 
Матеріали по темі