Місто

У Вінниці київський міст закривають на ремонт. Легкові автівки пустять по Соборній

6 березня 2017, 11:36

 11 березня у Вінниці перекриють рух для авто та пішоходів по київському мосту. Їздитимуть лише тролейбуси, автобуси та маршрутки, і то по одній стороні. Реконструкцію планують завершити в листопаді 2017 року.

Про це під час прес-конференції 6 березня повідомив заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

«Міст був побудований в 1962 році. З цього часу капітальний ремонт не проводився. Тому після обстеження в 2016 році фахівці департаменту капітального будівництва прийняли рішення про ремонт мосту. Довжина мосту складає 205 метрів, ширина – 18,9 метрів», - зазначив М. Форманюк.

Рух по мосту перекриють 11 березня.

«Сьогодні Вінницька транспортна компанія розпочала роботи по перенесення контактної мережі на правий бік, якщо їхати в напрямку міста. Спочатку ми перекриваємо ліву сторону і по лівій стороні проводитимуться роботи. По закінченню робіт по лівій стороні – перейдемо на праву. Роботи плануємо завершити в 2017 році. Але роботи, які не впливатимуть на рух транспорту, можуть бути завершені в 2018 році, залежатиме від погодних умов у зимовий період», - повідомив М.Форманюк.

Фахівці відпрацювали схеми руху об’їзду автотранспорту. Легковики пустять по Соборній.

«На час закриття мосту по вул. Чорновола рух легкового транспорту зі сторони Хмельницького шосе в напрямку Замостя буде здійснюватися через Соборну. Великоваговий транспорт пустять по вул. Магістратській та Князів Коріатовичів. Маршрутні таксі та автобуси – їхатимуть по відкритій частині мосту, як і тролейбуси», - зазначив директор департаменту енергетики транспорту та зв’язку Олексій Пидоченко.

Також в департаменті відмітили, що для пішоходів міст буде закритий повністю.

Аби водії краще орієнтувалися, в місті розмістять вивіски з інформацією про часткове перекриття мосту і можливі варіанти об'їзду.

Нагадаємо, угоду на ремонт мосту уклали у листопаді 2016. Він обійдеться 56,4 млн. гривень.

В якому стані був міст літом 2016, можна переглянути на фото.

Схема руху транспорту:

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця перекрито міст 
Матеріали по темі