Суспільство

У Вінниці американський морський піхотинець приєднався до акції «На передовій магазинів немає»

25 лютого 2017, 16:46

Четвертий тиждень у Вінниці триває акція «На передовій магазинів немає», яку проводять на майданчику біля площі Небесної Сотні. Небайдужі вінничани зносять сюди харчі, речі та засоби гігієни, які передають бійцям АТО на передову.

«Від початку акції ми зібрали всього необхідного для наших бійців на дві поїздки. Відповідно, дві машини поїхали на схід України. Перша машина від Маріуполя до Волновахи. Друга від Мар’янки, до Ясиноватської розв’язки. Приносять загалом люди від нижчого, до середнього рівня життя. Хто баночку варення, баночку меду. Миючі засоби, засоби гігієни. Чай, кава, цигарки. От сьогодні вже вдруге допомагає американський патріот України Волтер Скотт. Він колишній морський піхотинець. Тепер поет, пише про нашу країну. Видає збірку «Україно, вставай!», яку почав писати ще під час Майдану. За ці гроші допомагає нашим бійцям. Скотт живе нині в Жмеринці. Привіз сьогодні багато смаколиків, кави, чаю. На кожну упаковку наклеїв прапор США, щоб наші хлопці знали, що їх підтримують американці», - розповідає Вінниця.info організатор Андрій Нечепорук.

До збору допомоги також долучаються місцеві волонтери, чиновники та депутати. Більшість з них просять не називати їх.

«Головне, що бійці АТО, яких серед нас багато та волонтери, об’єдналися заради одної мети. Ми наголошуємо, що на передовій магазинів немає. Дуже радіємо, коли люди так відгукуються. Своєю присутністю тут, що у нас триває військова агресія на території держави. Також, прагнемо бути небайдужою молодь. Бо вони є майбутнім України. Особливо за душу бере, коли приходять маленькі діти. Приносять малюнки та листи солдатам», - зауважує Вінниця.info  Андрій Сірак.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця морський піхотинець магазинів 
Матеріали по темі