Суспільство

У Вінниці компанія «Рудь» привітала з Днем Святого Миколая дітей позбавлених батьківського піклування

20 грудня 2010, 14:29

20 грудня діти Вінницького обласного спеціалізованого будинку для дітей з ураженнями нервової системи та з порушенням психіки отримали подарунки від компаніїї «Рудь».

У День Святого Миколая компанія «Рудь» подарувала дітям необхідні побутові речі, такі як килим для ігрової кімнати, дитячі коляски, морозильну камеру. Кожна дитина отримала «миколайчики».

Акцію підтримали – Заступник голови обласної ради Юрій Медвєдєв, начальник управління охорони здоров'я Вінницької облдержадміністрації Лідія Діденко, обласна податкова адміністрація, будівельний гіпермаркет «Епіцентр».

«Соціальна відповідальність бізнесу – це принцип роботи компанії«Рудь». При наданні благодійної допомоги компанія враховує реальні потреби соціальних партнерів. Особлива увага приділяється програмі підтримки дітей-сиріт. Адже така продукція підприємства як морозиво, завжди асоціюється з щасливим дитинством. Отже ми повинні допомогти у створенні щасливого дитинства закладам, де виховуються діти-сироти. Наприклад, на найвідомішому морозиві в Україні – «100%морозиві» вагою 1 кг від ТМ «Рудь» є спеціальний знак, який показує споживачам, що вони разом з виробником беруть участь в благодійному русі» - повідомила Людмила Юрківська, начальник відділу маркетингу та реклами ПАТ «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь».

Під час урочистостей дітки для гостей співали пісні, танцювали, розказували вірші.

У Вінницькому обласному спеціалізованому будинку для дітей з ураженнями нервової системи та з порушенням психіки на сьогоднішній день перебувають 85 дітей. Це дітки віком до 6 років, яких залишили в пологових будинках, діти позбавлені батьківських прав.Але і є діти із повноцінних сімей які потребують реабілітації.

«Вихованці нашого будинку дитини завжди дуже чекають на Новорічні свята . Для них особливо важливо зустріти зимові канікули у родинному колі, серед людей, що їх підтримують, приділяють увагу та піклуються про них. І цього раза справдились дитячі мрії. На Святого Миколая до нас завітали доброчинці – компанія «Рудь». Від імені наших діток дуже дякую за підтримку, турботу та тепло», - сказала головний лікар вінницького обласного будинку для дітей з ураженням нервової системи та з порушенням психіки Надія Андрієвська.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі