Суспільство

У Вінниці копи одягнуть фартухи та навчать дітей готувати усміхнені млинці

16 лютого 2018, 10:50

17 лютого о 12 годині на Фонтанній площі у Центральному парку Вінниці проведуть акцію «Масляна з копами». Місцеві поліцейські проведуть майсер-клас із виготовлення млинців.

«Патрульна поліція Вінниці вирішила приєднатися до святкування Масляної. На кілька годин наші працівники одягнуть фартухи, щоб спільно з вінничанами приготувати млинці. Для діток будемо проводити майстер-класи. І не лише для них. У приготуванні можуть брати участь цілі родини. Наша мета – показати загалу, що ми всі люди. Незалежно від професії. Ми – родина», - розповіла Вінниця.info лейтенант Патрульної поліції Вінниці Олена Вотякова.

Під час заходу поліцейські також будуть розповідати дітям та їх батькам про основи правопорядку.

«У затишній, родинній обстановці, інформація завжди засвоюється легше. Звернемо увагу на правила поводження на дорозі. Не оминемо увагу і загальний правопорядок. Як і на що слід реагувати, аби не допустити порушеня», - продовжила Вотякова.

Для учасників акції також проведуть конкурс «Млинці-смайлики».

«Родини зможуть оформити приготовані ними млинці своєрідними посмішками. Хто буде використовувати для цього згущене мороко, хто варення. Все залежить від фантазії», - зауважила Олена.  

До акції також приєдналися волонтери та громадські організації.

З нагоди свята у Вінниці проведуть і інші заходи

Вінниця.info

Теги: Вінниця млинці поліцейські 
Матеріали по темі