Політика

У Вінниці Королевська побачила, як вінничани втратять 30% зарплати від її детінізації «від Тігіпка»

18 квітня 2011, 13:30

Запропонований віце-прем'єром Сергієм Тігіпко пакет заходів щодо детінізації зарплат може викликати різке зростання безробіття і скорочення реальних зарплат.

Про це під час робочого візиту до Вінниці заявила журналістам голова парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська .

«Проаналізувавши пропозиції Тігіпко, ми прийшли до висновку, що якщо вони будуть прийняті в нинішньому вигляді, то до кінця року в країні з'явиться 1,5 млн. безробітних, а у кожного, хто залишиться працювати, реальна зарплата знизиться на 30%», - заявила вона.

Наталія Королевська повідомила, що Радою підприємців Україні зараз розробляється другий етап «Народної реформи» - пакет законопроектів щодо детінізації ринку праці в Україні.

За її словами, спочатку громадськості буде представлена концепція детінізації ринку праці, а в травні відповідний законопроект буде зареєстрований у Верховній Раді.

На думку Королевської, вивести з тіні зарплати в Україні можна лише за допомогою економічних стимулів. «Ніде в світі і ніколи не вдавалося легалізувати тіньові зарплати шляхом посилення репресій, збільшення штрафів і тиску на бізнес. Головне - це зниження рівня податків на зарплату. Тільки створивши економічні стимули, ми зможемо домогтися того, що люди почнуть отримувати легальну зарплату, з якої будуть сплачуватися всі податки. У цьому зацікавлена і держава, і громадяни України», - підкреслила Наталія Королевська.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі