Суспільство

У Вінниці ліцей для обдарованої молоді набрав 180 учнів з області. Ліцеїстам вручили заліковки. Фоторепортаж

12 жовтня 2018, 12:05

 12 жовтня учнів Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді урочисто посвятили у ліцеїсти. Хлопцям і дівчатам вручили залікові книжки. Заклад розпочав свою роботу у вересні, сьогодні там навчається 180 дітей. Більшість – із сіл.

«На перше вересня у нас було 146 дітей, сьогодні – 180. Нарешті інформація дійшла до районів, в тому числі до віддалених сіл, зараз в набір учнів йдуть тільки дітки, які не проживають у Вінниці.

Вчимось ми 40 днів лише і для мене було дивно те, що до нас вже зверталися діти із Житомирської та Хмельницької областей. Але поки що ми даємо можливість навчатись у ліцеї дітям з Вінниччини. Якщо у нас буде можливість, фінансово-виважене рішення, тоді ми будемо запрошувати інші регіони», – розповів журналісту Вінниця.info директор ліцею Віталій Козаченко.

Ліцеїстами стали учні 8, 9, 10, 11 класів. Всі вони навчаються, харчуються і проживають в гуртожитку безкоштовно.

З дітьми працюють 27 педагогів.

Нагадаємо, 1 вересня, у м. Вінниці відкрився новий навчальний заклад – Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді, який створено, аби підняти рівень математичної та технічної освіти здібних до точних наук школярів, в першу чергу, із сільської місцевості. Створили його на базі вінницького «політеху».

Вінниця.info

Теги: учні молодь ліцей заліковка 
Матеріали по темі