Суспільство

У Вінниці меценати разом з Міністром відкрили новий спортзал в «Нокауті»

6 лютого 2015, 16:12

 6 лютого у м. Вінниці за участі Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова відбулось урочисте відкриття багатофункціонального спортивного залу СК «Нокаут».

Нова спортивна зала розрахована на 150 місць, в ній проводитимуть тренування і змагання з ігрових видів спорту, боксу, гімнастики.

Спортзал побудований за кошти меценатів, жодної копійки з бюджету на це не виділено. Свого роду це унікальний випадок, бо в Україні це лише другий спортивний об’єкт, який реалізували за рахунок приватних коштів.

На будівництво новенького спортзалу в СК «Нокаут» підприємець Сергій Капуста витратив біля двох років, скільки коштів пішло на реалізацію проекту, бізнесмен не озвучує, але переконаний що молодь повинна розвиватись і займатись спортом.

Хоч цей проект з точки зору бізнесу є неприбутковим, але вінницька молодь та приїжджі спортсмени матимуть гарну базу - вінницька влада домовилась що всі змагання міського рівня будуть проходити тут безкоштовно.

В свою чергу голова федерації боксу Володимир Продіус, пообіцяв провести в новому залі змагання з боксу, за участі зіркових боксерів, що також стане поштовхом для розвитку та популяризації спорту серед вінничан.

Міністр молоді та спорту України Жданов Ігор говорить що зараз є суттєві проблеми з державним фінансуванням. Ставку роблять на перспективні олімпійські види спорту, тому дуже добре що є така допомога спонсорів для розвитку спорту.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

 

Теги: спортзал 
Матеріали по темі