Суспільство

У Вінниці міністр видав перші свідоцтва про народження дітей в пологовому будинку

31 жовтня 2015, 11:44

 31 жовтня у Вінницю з робочим візитом завітав міністр юстиції України Павло Петренко. Посадовець відкрив новий сервіс у пологовому будинку №2 – фронт-офіс, де батьки можуть отримати свідоцтво про народження дитини впродовж 24 годин.

«Вінниця долучилася до одного з найбільш популярних проектів Міністерства юстиції, а саме створення фронт-офісів в пологових будинках, де батьки можуть отримувати перший особливий документ. Все тепер проходить без тієї бюрократії, що була раніше.

Колись, після того, як мама виписувалася з пологового будинку, доводилося ще місяць бігати до РАЦСу для того, аби отримати свідоцтво про народження дитини.

Тепер же, основне завдання для наших батьків - це швидко визначитися з іменем дитини», - зазначив П.Петренко.

За словами міністра, такий сервіс вже працює у 10 обласних центрах країни. Із завтрашнього дня до нього можуть підключитися всі пологові будинки Вінниці, адже персоналу для виконання цієї роботи вистачає.

Сьогодні перший документ своїх малюків отримали дві вінничанки. Петренко урочисто вручив їм свідоцтва про народження Мирослави і Михайла. Молоді матуся розповідають, що це дуже зручно, оскільки тепер весь вільний час присвячуватимуть діткам,а не біганині з документами.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: діти міністр 
Матеріали по темі