Суспільство

У Вінниці міжнародний День театру відзначили прем’єрою «Народного Малахія»

28 березня 2017, 01:47

 27 березня у Вінниці міжнародний день театру відсвяткували прем’єрою режисера-постановника Тараса Мазура «Народний Малахій». О 18.30 у залі Обласного музично-драматичного театру імені Садовського немає вільних місць. Зібралися театрали та перші особи Вінниччини та міста.

«Усе повторюється у цьому світі. І наш Малахій, якого зіграв народний артист України Валерій Прусс. Він – пророк, посланець Божий - намагається по-донкіхотівськи боротися з повітряними млинами дійсності.Проголосивши себе месією, носієм єдиної істини. Чи можна переробити світ відповідно до власних мрій негайними реформами? Невже бунт проти системи приречений на поразку? І Сізіфів камінь завжди повертатиметься? Як довго житимуть ті за власними законами, байдужими, сліпими, індиферентними до долі інших?», - каже перед початком прем’єри  Світлана Фіцайло, керівник літературно-драматичної частини театру.

Однойменна трагікомедія Миколи Куліша була поставлена у 1927 році. Радянська влада тоді чинила виставі неймовірні перешкоди, кілька разів змушувала її переробляти, а в 1929 — заборонила остаточно, після цього трагікомедія «Народній Малахій» побачила світ тільки на виставах у діаспорі.

Квитки на вінницьку прем'єру "Народного Малахія" покажуть ще: 30 березня, 7, 14, 19 та 27 квітня. Вартість квитків від 80 до 200 грн.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця театр 
Матеріали по темі