Місто

У Вінниці може з’явитися студентський готель

27 липня 2010, 11:43

Благодійний фонд «Подільська громада» спільно із німецькою громадською організацією «Арбайт унд Леден» (в перекладі «Робота та Життя») розпочали у Вінниці реалізацію проекту Європейського Союзу «Молодь у дії», який передбачає створення студентського готелю.

Про це повідомили в управлінні у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Загалом проект «Молодь у дії» спрямований на залучення молоді до вирішення різних проблем шляхом напрацювання спільних рішень та ідей. Учасниками проекту виступили студенти та учні старших класів Вінниці і Німеччини віком від 15 до 25 років.

Презентуючи свої ідеї Вінницькому міському голові Володимиру Гройсману студенти вважають за необхідне створення у Вінниці студентського готелю.

Німецька молодь переконує, що досвід ряду невеликих європейських міст, де є такі готелі, говорить про те, що проект по влаштуванню готельних номерів з помірними цінами для студентів та молодих сімей за умови гарного промоушену через глобальну мережу Інтернет, - може виявитись доволі успішним.

Студенти звернулись до мера Вінниці з проханням підшукати відповідне приміщення, в якому вони готові самостійно робити ремонт на основі власних дизайнерських ідей. На їх думку, у Вінниці є достатньо цікавих місць для туристів, які б із задоволенням відвідувала молодь з інших країн.

Окрім цього, молоді люди бажають посадити у місті «Дерево Бажань», на якому зможуть зав'язувати стрічки із загорнутими у папірці бажаннями та мріями усі охочі. Поки що із місцем, де має з‘явитись це дерево, студенти ще не визначились. Тому за порадою вирішили звернутись безпосередньо до керівника Вінниці, а заразом - попросили допомогти і з саджанцем майбутнього «виконавця мрій».

Під час зустрічі з мером Вінниці було обговорено і декілька творчих проектів, до яких готові долучитись старшокласники та студенти, якщо їх ідеї матимуть підтримку з боку міської влади. Зокрема, це проведення різноманітних майстер-класів для різних вікових груп та створення спілки юних драматургів і акторів.

У свою чергу міський голова В. Гройсман зазначив, що готовий підтримати усі озвучені учасниками зустрічі проекти, та запропонував колективу авторів ідей визначити представників, які безпосередньо будуть займатись їх реалізацією.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі