Місто

У Вінниці Муніципальна поліція оштрафує пастора і банкіра за рекламу на стовпах

3 жовтня 2018, 12:20

 Працівниками Муніципальної поліції, під час контролю за станом благоустрою території міста Вінниці виявлено факт розміщення рекламних оголошень на зупинках громадського транспорту та на електроопорах вулиці Замостянської і проспектом Коцюбинського. За організацію розміщення рекламних оголошень на в.о. директора ПАТ «Мегабанк», який рекламував умови кредитування банку і на Пастора Євангельської церкви, який організовував теологічний семінар, складено протоколи про адміністративне порушення.

Про це йдеться в повідомленні Муніципальної поліції на сторінці Facebook.

«Погодьтеся, що перетворення елементів благоустрою в суцільний ланцюг рекламоносіїв спричиняє неприпустиме візуальне засмічення наших вулиць і площ, спотворення історичного і культурного ареалів українських міст, згубно впливає на цілісне сприйняття розташованих у містах архітектурних ансамблів, негативно позначається на безпеці дорожнього руху міста Вінниці.

За дане порушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу на посадових осіб в розмірі до 1700 грн. згідно ст. 152 КУпАП», - зазначено в дописі.

Вінниця.info, фото - Муніципальної поліції

Теги: штраф протокол 
Матеріали по темі