Місто

У Вінниці музей міні-транспорту переїде на Соборну. Він буде найбільший в Європі

22 червня 2017, 12:30

У Вінниці перший в Україні музей колекційних моделей транспорту планує переїхати в приміщення по вулиці Соборна, 64. Він буде єдиним в Європі по кількості автомобілів.

Про це Вінниця.info розповів власник музею Олександр Вдовиченко.

Вперше музей відкрився у ТЦ «Кемпа» у 2016 році, потім він перемістився в Універмаг. Але обидва приміщення були занадто маленькі для масштабних колекцій музею. Тому вже осінню у Вінниці на Соборній має з’явитися повноцінний музей колекційних моделей транспорту. Він буде єдиний в Європі по кількості автомобілів.

«На Соборній 64 на першому поверсі виділене приміщення під музей, там зараз проводиться ремонт. Приміщення виділено мерією, я підписав договір на 3 роки. Площа його складає близько 180 метрів, а зараз в Універмазі всього 20 метрів. Він матиме європейський рівень. Площа велика, тому ми підготуємо для вінничан там безліч цікавинок.

 Мою колекцію підсилять інші потужні колекціонери і новий музей матиме близько 8 тисяч експонатів. Такий музей буде єдиний в Європі по кількості автомобілів!», - розповідає Олександр Вдовиченко.

За його словами, родзинкою буде справжній автомобіль, якій розташується в приміщенні. Крім цього в залі встановлять 20 сидінь зі справжніх авто, де проводитимуться цікаві бесіди, транслюватимуться просвітницькі фільми для відвідувачів музею. Також буде облаштована міні бібліотека.

Нагадаємо, у 2016 році у Вінниці біля набережної «Рошен» в ТЦ «Кемпа» відкрився перший в Україні музей колекційних моделей транспорту. У лютому 2017 року музей переїхав до Універмагу.

У вінницькому музеї з’явилася колекція міні-автобусів різних країн світу

Нове приміщення музею  (перший поверх)

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: музей 
Матеріали по темі