Суспільство

У Вінниці на честь загиблих героїв встановили меморіальну дошку

28 квітня 2017, 18:13

28 квітня у Вінниці відкрили меморіальну дошку на честь чотирьох бійців АТО. Всі навчалися раніше у Вінницькому вищому художньому професійно-технічному училищі №5.

«На свято Прокрови подумала про створення меморіалу загиблим хлопцям, які колись були студентами цього навчального закладу.   Я також тут навчалася, тому, власне, саме так і виникла ця ідея. Сьогоднішня дата відкриття символічна. Адже практично раковина одного з бійців. Сорок днів за тим, хто загинув зовсім нещодавно. Дяку Благодійному Фонду «Людмили Станіславенко», що допомогли втілити задум», - каже Юля Щербань, організатор відкриття.

На відкриття запросили родичів загиблих героїв.

«Коли не забувають загиблих бійців, значить вони живуть. Живуть не лише  у наших серцях. А й у всіх українцях, за яких вони відлетіли до неба. Для мене велика честь, що портрет чоловіка буде зустрічати та проводжати щодня студентів», - каже Катерина, вдова Сергія Зулинська.

Відкривати меморіал також прибули з Кривого Рогу побратими Анатолія Матвеєва.

«У Толі родини не було. Бо він був сиротою. Коли він прийшов служити, його сім’ю стали ми. Весь наш 43-й окремий мото-піхотний батальйон.  Завжди згадую Толю веселим та життєрадісним.  Його не стало під час мінометного обстрілу, коли тримали оборону на Донеччині. Досі не можу змиритися, що його нема», - згадує сержант Віталій Шандрук.

На меморіальній дошці також імена загиблих Василя Білика та В’ячеслава Чернецького.  

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця герої меморіал 
Матеріали по темі