Події

У Вінниці на дитину впало дерево. Зі значними переломами та вивихами медики відправили 2-річного хлопчика додому

8 вересня 2017, 10:19

  У Вінниці на 2-річного Тимофія впала велетенська гіляка. Це сталося в мікрорайоні П’ятничани, біля парку.

Мати дитини пригадує, того вечора, коли прогулювалася з сином, він недалеко відійшов. Вона почула скрип дерева. Не встигла і оком змигнути, як син зник під густим гіллям. Коли ж з допомогою перехожих його підняли - дитина нерухомо лежала донизу обличчям.

«Він не міг дихати. Важкий вдих, видих. Потім приїхала швидка», - пригадує Ірина Артем’єва, мати Тимофія.

Їх одразу повезли до дитячої обласної. Хлоп’я сильно кричало і трусилося від болю. Зі слів мами, медики швидкої – попередили лікарів в приймальному відділенні, що в дитини можлива травма спини. Та по прибуттю на місце – чергова бригада – діагноз не підтвердила.

Мама каже - лікарі садили хлопчика та перевертали його на живіт, що при травмах хребта – не рекомендовано. Зробили рентген та УЗІ та врешті поставили діагноз.

«Забій м’яких тканин. Відправили додому…», - продовжує мати.

Дома батьки зрозуміли – треба знову їхати в лікарню. І вже за кілька годин хлопчика таки госпіталізували. Результати МРТ показали, що у дитини легка черепно-мозкова травма, підвивих першого шийного і перелом 1, 4, 5 хребців шийного відділу.

Розбіжність в діагнозах – це недолік в роботі лікарів приймального відділення. Каже очільник дитячої обласної. Та обіцяє батькам - розібратись в ситуації.

«Створена комісія, щоб визначити всі моменти недоречності під час надання медичної допомоги», - зауважує Василь Паненко, головний лікар вінницької обласної дитячої лікарні.

Якщо ж висновок незалежних експертів буде незадовільним, лікарів, які не побачили переломів в Тимофія – покарають.

«У вигляді стягнення дисциплінарного, звільнити з роботи в бюджетному закладі фактично не можливо», - додає Паненко.

Мама Тимофійка, поки – судитися з медиками не планує. Каже кілька днів тому взяла на роботі відпустку, для того, щоб обрати сину танцювальний гурток. Тепер проведе її в лікарні.

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дитина дерево 
Матеріали по темі