Суспільство

У Вінниці на Келецькій тиждень з-під асфальту витікає гаряча вода: місце аварії огородили

23 березня 2017, 16:16

У Вінниці, з-під асфальту, навпроти будинку по вул. Келецька, 99-б, тиждень триває витік гарячої води. Відповідні службиаварійну ситуацію не ліквідують. Лише огородили місце.

Про це Вінниця.info повідомляє вінничанин Віктор Перлов.

«З-під асфальту тече гаряча вода. Власне, 18 березня я там так само проходив , помітив це. Подзвонив на «цілодобову варту». Оператор  зафіксував повідомлення.  Сказав, що на ремонтників передадуть інформацію. Але помітив, там вже стояло огородження. Комунальники пропиляли в асфальті отвір. Намагалися проводити ремонтні роботи, та не доробили. Це тече не каналізація, бо рідина прозора і чиста. Без будь-якого запаху. І не холодна вода. Вода парує», - зауважив Перлов.  

За тиждень нічого не змінилося.

«Гаряча вода там в продовжує шурувати. Не знаю, чи крім мене ще хтось звертався. Поряд новий будинок. Людей у ньому живе мало. Думаю, вода тече на місці, де у них паркова навпроти під’їзду. Людей там мало. Я відписав у соцмережах заступникам міського голови, що є от така ситуація. Сподіваюся на швидку реакцію відповідних служб. Адже шкода тієї гарячої води, що дарма витікає. І тих, хто за неї повинен буде заплатити», - зауважив Перлов.

Вінниця.info (фото Віктора Перлова)

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця витік гаряча вода 
Матеріали по темі