Місто

У Вінниці на Космонавтів встановили «чашу» під фонтан. Фоторепортаж

26 серпня 2016, 10:09

 У Вінниці триває реконструкція другої черги проспекту Космонавтів. Підрядники вже на 50 відсотків виконали роботи: спланували територію, проклали центральну алею та велодоріжки, облаштували основу для майбутнього фонтану та провели комунікації.

Про роботи на вулиці Космонавтів кореспондентам Вінниця.info розповів представник підрядника Сергій Білаш.

«Проект розрахований на 10 місяців – 9 місяців роботи і місяць підготовчих робіт. Але в цьому році ми завершимо однозначно – ще б місяць нам погоди. Ми хочемо вкластися до дощів. На половину роботи виконані. Зараз «картинка не дивиться», бо там не закінчено, там не закінчено, але багато зайняли підготовчі роботи, а тепер у нас уже все практично зроблено для підготовки мощення тротуарної плитки, на відсотків 70 зроблено попередніх робіт. Зараз бетонуємо чашу фонтану – перший етап, зроблений насосний кран, практично проложені всі мережі – для освітлення, Wi-Fi, каналізація», - розказує Сергій Білаш.

Велодоріжки на проспекті хвилясті, а центральна алея викладена тротуарною плиткою з геометричними візерунками.

«Цей візерунок – це задумка архітектора. Біля фонтану буде площа, два проміжних кола, широкі переходи залишаються там, де були, а поруч будуть доріжки зигзагами просто для прогулянок. Справа – навпроти «прозорого офісу» буде дитячий майданчик. Може посів трави буде трохи пізніше, весною. Клумби будуть готові під посів, а квіти з’являться трошки пізніше», - розповідає Білаш.

Як відомо, реконструкція проспекту передбачає створення нового фонтану та зони відпочинку з Wi-Fi.

ЇЇ проводять успівфінансуванні з Державним фондом регіонального розвитку, згідно проектно-кошторисної документації, роботи обійдуться 27 млн. гривень.

Нагадаємо,першу чергу реконструкції проспекту Космонавтів, було проведено в 2015 році, зробили нові доріжки, освітлення, встановили лавочки, підзарядки для гаджетів та облаштували Wi-Fi.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця фонтан Космонавтів чаша 
Матеріали по темі