Спорт

У Вінниці на набережній дівчата присідали наввипередки, а хлопці віджималися. Фоторепортаж

22 травня 2018, 17:49

 22 травня у Вінниці на набережній відбувся турнір з віджимання серед хлопців та турнір з присідання серед дівчат.

Першими провели змагання серед хлопців. Їх було 63.

Найбільше віджався і став переможцем Владислав Савостьяненко, його результат - 115 віджимань. Друге місце із кількістю 113 віджимань дісталося Денису Іткулову. Третє місце здобув Максим Древінський, його результат – 110 разів.

18-річний хлопець Владислав Савостьяненко, розповів, щоб перемогти у змаганнях тренувався тричі в тиждень.

«До змагань я готувався, тренувався тричі в тиждень. Максимально я віджимаюся 130 разів, це мій особистий рекорд. Сьогодні мої перші змагання, наступного разу планую віджатися 150 разів. Найголовніше у перемозі це витривалість, адаптація м’язів до навантаження. Запорука перемоги це щоденні тренування», - каже переможець.

 

Судив хлопців майстер спорту України з повноконтактного карате, майстер спорту України з рукопашного бою, срібний призер Кубку світу та 9-ти разовий чемпіон України з повноконтактного карате Ярослав Юргілевич.

Після хлопців на набережній 60 дівчат взяло участь у турнірі з присідання. Дівчат судила тренер-реабілітолог, власник центру спортивної реабілітації Олександра Пасічник.

Перше місце зайняла Вероніка Мосійчук, вона присіла 1000 разів. Друге місце із кількістю 951 присідання здобула Дар’я Татар і третє місце дісталося Яні Шеверножус, вона присіла 750 разів.

18-річна Вероніка навчається на 3- му курсі у вінницькому технічному коледжі на економіста.

«На першому курсі, два роки тому я вже брала участь у такому ж змаганні, але тоді я присіла лише 600 разів. В цьому році я вирішила перемогти себе, спробувати ще раз, щоб самій собі доказати що я можу. В мене була ціль перемогти. Тому я почала вести здоровий спосіб життя, пішла на танці, зараз я тренер з тверку. Під час присідань думала про танці, про щось хороше», - каже студентка переможниця.

 

Після турніру відбулося нагородження учасників та переможців.

Організатори заходу: відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради, Вінницька молодіжна рада, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: присідали 
Матеріали по темі