Місто

У Вінниці на Новорічні та Різдвяні свята городяни шукатимуть моркву для Розумного Кролика

16 грудня 2010, 10:24

На Новорічні та Різдвяні свята городяни, які вже досягли 18-річного віку, матимуть змогу взяти участь у квест-грі, яка матиме назву «Пошуки моркви для Розумного Кролика».

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, оскільки у Вінниці головний герой Нового 2011 року Розумний Кролик, який дуже полюбляє овочі, то цьогоріч головним завданням для учасників квесту буде пошук втраченої морквини.

Для того, аби знайти головний трофей, команди по п'ять чоловік повинні подолати ряд перешкод. Кожен із етапів гри розпочнеться із дезорієнтації учасників. Їм зав'яжуть очі та вивезуть до місця старту, яке може знаходитись у будь-якому районі нашого міста. Там на учасників квест-гри чекатимуть різноманітні задачі - розшифрування ребусу, розгадування головоломок, виконання завдань тощо. Лише після того, як усі завдання будуть виконані, команди зможуть рухатися далі, до іншого пункту призначення.

Відбіркові тури квесту відбудуться 3, 5, 8 та 10 січня.

Фінал відбудеться 12 січня.

Переможці гри будуть визначені 15 січня, на закритті головної ялинки Вінниці. Саме вони отримають грошовий приз та цінні подарунки від міської влади.

Ті команди, які здобудуть перемогу у відбірковий турах, матимуть можливість безкоштовно відвідати ковзанку або ж пограти у боулінг.

Заявки на участь приймаються до 25 грудня 2010 року.

Додаткову інформацію щодо участі у квест-грі «Пошуки моркви для Розумного Кролика» можна отримати за тел. 59-51-48, або ж на сайтах www.vmr.gov.ua, www.tq.vn.ua

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі