Місто

У Вінниці на Сабарові будують нове кладовище. Фоторепортаж

4 вересня 2017, 10:06

 Днями у Вінниці нарешті розпочали будівництво скандального кладовища у мікрорайоні Сабарів. Ще в суботу частину території обнесли парканом і поставили хрест, який окропив водою священнослужитель.

4 вересня тривають роботи з облаштування нового цвинтаря. За огорожею працює ескалатор, що розгортає землю. Щоб попередити провокації, на полі цілодобово несуть службу правоохоронці. Тут поставили намети і біотуалети, зранку догорають нічні багаття.

Біля табору протестувальників п'ятеро людей.

Нагадаємо, 29 вересня чергова спроба розпочати будівництво кладовища закінчилася сутичками. За фактом побиття людей поліція відкрила кримінальні провадження.

Федерація профспілок закликала зняти «блокаду» з будівництва нового кладовища у Вінниці. У свою чергу Рада Церков засудила спекуляції навколо будівництва нового кладовища на Сабарові.

Загалом протестні акції щодо будівництва цвинтаря на Сабарові. тривали близько 2 місяців, хоча детальний план забудови території (у тому числі із 36 гектарами кладовища) затвердили на громадських слуханнях ще минулої весни.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що у Вінниці практично не залишилося місць для поховання. Однак люди не перестають блокувати будівництво нового кладовища на Сабарові. Щоб не дати техніці працювати, на полі невідомі розкидали металеві «їжаки».

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: будівництво 
Матеріали по темі