Події

У Вінниці на Соборній біля квіткового мініринку відкрився фонтан

5 вересня 2010, 20:32

Прорив мережі водопостачання на центральній вулиці Вінниці – Соборній, що стався у неділю 5 вересня став для городян несподіваним атракціоном, збираючи десятки глядачів.

А подивитися було на що. Із люку водопостачальної мережі бив справжній фонтан. Причому напір води був такий, що стовбур фонтану піднімався вище навколишніх дерев.

Єдиними незадоволеними цим випадковим атракціоном були лише продавці квітів, біля яких стався прорив. Адже потік води був такий, що до квіткарів протягом години не ризикнув підійти жоден потенційний покупець.

Проте, спостерігати таке шоу вінничани змогли не довго. За годину на місце прибули працівники водоканалу. Спочатку один з них намагався залізти в люк водопостачальної мережі, щоб відключити нове фонтанне шоу, але вода просто викинула працівника водоканалу назовні. Тому водопостачання було відключене вище по мережі й вода поступово перестали бити із землі.

Враховуючи вихідний день, ремонтники навряд чи змогли залатати діру у мережі, а значить у понеділок більшість працівників центру міста зіткнуться із відсутністю води в кранах й закритих туалетах. Ну а сотням мешканцям Вінниці за цей час вдалося побачити вживу те, що зазвичай показують в голлівудських кінострічках-катастрофах.

 

ВИННИЦА.info

Фото Сергія Кіржи

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі