Місто

У Вінниці на Старому місті відкриють нову амбулаторію

29 жовтня 2015, 16:24

 У Вінниці проводиться реконструкція амбулаторії центру первинної медико - санітарної допомоги № 6 по вулиці Данила Нечая 77а.

Розпочалася реконструкція в серпні цього року. З міського бюджету на проведення ремонтних робіт виділено 1,3 млн. гривень.

В оновлених приміщеннях буде розташована амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 6, це відокремлений структурний підрозділ ЦПМСД № 5, який буде надавати первину медичну допомогу вінничанам, які мешкають в районі «Старого міста». В даній амбулаторії будуть обслуговуватися майже 9 тисяч вінничан, з них 1349 дітей.

В амбулаторії після ремонту будуть кабінети лікарів загальної практики, маніпуляційний кабінет, ординаторська, рецепшн та денний стаціонар. В новій амбулаторії буде працювати система електронної картки пацієнта та у кожному кабінеті прийому буде розміщена картотека з амбулаторними картками пацієнтів.

Тут буде проводитися ЕКГ, ін’єкції, збір крові для лабораторних обстежень, внутрішньовенні крапельні вливання, профілактичні щеплення…

За словами в.о. міського голови Сергія Моргунова в цьому районі облаштовують амбулаторію, для зручності вінничан. Також він зазначає, що чим більше таких амбулаторій буде по місту, тим краще.

 «Будемо працювати в цьому напрямку по вулиці Порхоменка, якщо говорити про Старе місто. Така сама ситуації і на Замості, ми там плануємо в районі Червоноармійської так само відкрити нову амбулаторію на наступний рік і по іншим районам міста Вінниці. Чим більше таких амбулаторій тим краще», - сказав С. Моргунов.

В грудні місяці планується завершити всі будівельні роботи в приміщені амбулаторії, а вже в кінці грудня або на початку січня амбулаторія буде працювати у повному режимі.

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: амбулаторія 
Матеріали по темі